MISCELLANEOUS / Toys / Leksaksbåt 10906234
nr 1090 6234
Leksaksbåt
1930-/40-tal, sheet metal, length: 41 cm, wear.
1930-/40-tal, Plåt, längd: 41 cm
Condition: slitage
800
SEK 500
Monday February 20 2017
at 20:07:16
450 kr
350 kr
400 kr (Robot)